Adnan Oktar’ın Sapkınlık Dolu Evinden Hangi Eski İçişleri Bakanının Çıktığını Fatih Altaylı Açıkladı

Adnan Oktar suç örgütü ile ilgili inanılmaz detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Şimdi de Fatih Altaylı, geçmiş dönemde Adnan Hoca’nın evinden çıkan eski bakanın kim olduğunu açıkladı.

140 Journos’un Kedicik belgeselini yapmasının ardından, suç örgütü lideri Adnan Oktar’ın ne kadar sapkın ve tehlikeli bir adam olduğunu bir kez daga anladık.

Küçük yaştaki kızları kölesi olmak için yıllarca manipule ettikten sonra onlara türlü cinsel ve psikolojik işkenceleri nasıl yaptığını da öğrenmiş olduk.

Oktar’ın kabus evi diye nitelendirilebilecek o evde yaşananlar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlarken, Adnan Hoca ile yakın ilişkisi olan bürokratlar ve bakanlar da belli olmaya başladı.

Bunlardan bir tanesini Fatih Altaylı bugünkü programında açıkladı. Altaylı, eski Refah Partili bakan Oğuzhan Asiltürk’ün Adnan Oktar ile olan ilişkisini bakın nasıl anlattı?

“O evden İç İşleri Bakanlığı da yapmış Oğuzhan Asiltürk” çıktı

‘Bir gün mağdur ailelerden biri bizi aradı, kızlarının Adnan Oktarcılar tarafından kaçırıldığını söyledi. Biz emniyeti devreye soktuk. Gece geç saatlerde o eve polis tarafından baskın yapıldı.

O evden kim çıktı biliyor musunuz? Evden içişleri bakanlığı yapmış Refah Partili bir zat çıktı.

Bunlar çok insanı mağdur ettiler, çok can yaktılar. Hatta Türkiye’den kan toplayıp yurtdışına bile kaçırdılar.”

Fatih Altaylı’nın konuyla ilgili detaylı videosu burada ?

Adnan Oktar suç örgütünü kazıdıkça altından çok daha başka şeyler çıkacak anlaşılan…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir